środa, 17 lutego 2016

Nowości, zapowiedzi, ogłoszenia


Cześć robaczki! Dawno mnie tu nie było ^^" Dziś wróciłam do Was z porcją informacji o Arashi oraz kilkoma ogłoszeniami związanymi z blogiem i nie tylko. 

Zacznijmy od arashowych newsów:

 - 24.02.2016 r. Arashi wydadzą 48 singiel!! Krążek będzie nosił tytuł Fukkatsu LOVE, wydany zostanie w dwóch wersjach.
 Edycja limitowana:
CD:
1. 復活LOVE (Fukkatsu LOVE)
2. affection + wersja instrumentalna
DVD:
 Fukkatsu LOVE - teledysk i making of + special talk 
+ booklet (16 stron)

Edycja regularna:
CD:
1. Fukkatsu LOVE
2. 愛のCollection (Ai no Collection)
3. Bang Bang
4. Are you ready now?+ wersje instrumentalne do wszystkich piosenek + booklet (10 stron)

Za tekst tytułowej piosenki odpowiedzialna jest pani Mariya Takeuchi, natomiast za muzykę pan Tatsuro Yamashita. Para w prywatnym życiu jest małżeństwem.  Według zapowiedzi stworzona przez nich piosenka opowiada o dojrzałym związku. 
Pojawiła się już krótka wersja teledysku do Fukkatsu LOVEMożna ją zobaczyć np. TUTAJ. W klipie pojawia się kolega z agencji chłopaków - Ikuta Toma!! Dla niecierpliwych, ktoś zmontował wszystkie fragmenty teledysku jakie zostały wyemitowane w porannych programach - TUTAJ.
Piosenka została wykorzystana w reklamie japońskiej sieci komórkowej NTT DoCoMo. Co prawda nie pojawia się w niej nikt z Arashi, ale myślę, że warto zerknąć - TUTAJ.
Ponadto Fukkatsu LOVE będzie pierwszą piosenką Arashi dostępną w dystrybucji cyfrowej. Niestety tylko w Japonii :/ 

Jak podoba się Wam nowa piosenka Arashi? Jak wrażenia z teledysku? Tego oczekiwaliście? 

- Na stronie www.johnnys-net.jp zaktualizowano zdjęcia profilowe Arashi!


Moim zdaniem już dawno nie było tak dobrych fotek. A jak Wam się podobają? 

- Ohno Satoshi zagra w swojej pierwszej komedii romantycznej! Sekaiichi Muzukashii Koi - bo taki tytuł nosi nowa drama Lidera, będzie emitowana od kwietnia 2016 na kanale NTV w środy o godzinie 22:00. 

Opis fabuły (z drama wiki): 34-letni Reiji Samejima jest spadkobiercą tradycyjnego japońskiego hotelu oraz prezesem firmy, której profil działalności chce rozszerzyć o odziedziczony biznes. Jest świetny w swoim zawodzie i wie, jak usatysfakcjonować klientów. Jednakże mimo że sprawia wrażenie idealnego, tak naprawdę jest dziecinny i arogancki, przez co żadna kobieta nigdy nie wytrzymuje z nim długo. Pewnego dnia w życiu Reiji'ego pojawia się kobieta, która staje się jego pierwszą miłością. 


W rolę głównej bohaterki ma wcielić się młoda, słynąca z drugoplanowych ról aktorka Haru
Możemy liczyć na wzmożoną promocję produkcji. Pierwsze wzmianki na jej temat pojawiły się już w noworocznym odcinku Arashi ni Shiyagare. W programie występ zaliczyła już "dramowa miłość" Ohno, a to dopiero połowa lutego. 

- W związku z dramą Ohno już teraz można zacząć wypatrywać nowego singla Arashi. Informacja co prawda, jeszcze przez nikogo nie potwierdzona, jednak znając życie sprzedaż krążka ma szansę rozpocząć się już nawet w marcu. 

 - "ARASHI 'Japonism Show' in ARENA" - to tytuł nowej trasy koncertowej Arashi. Burzowi chłopcy po 9 latach wracają do występów w mniejszych salach koncertowych. Pierwszy koncert z trasy ma odbyć się 23 kwietnia w Sun Dome Fukui w prefekturze Fukui. Po więcej informacji i szczegółowe daty koncertów odsyłam TUTAJ. Na początku następnego roku możemy spodziewać się krążka z zapisem jednego z koncertów. 

To tyle najważniejszych informacji na temat Arashi. Teraz czas na kilka słów ode mnie. 
Ostatnio nabrałam więcej motywacji do pisania. W polskim internecie jest tak mało na temat Arashi, że szkoda by było gdyby i ten blog zniknął. W przygotowaniu mam wpisy na temat:
- dram/filmów z Arashi, które nieprzypadły mi do gustu;
- ostatniego albumu;
- zamawiania płyt (i innych rzeczy) z drugiej ręki.
Dodatkowo myślę o:
- kolejnych recenzjach (może to Wy wybierzecie o czym chcecie przeczytać?),
- cyklu notek na temat arashowych programów,
- coś o pairingach i fanserwisie - nie wiem jeszcze w jakiej formie.
Oczywiście cały czas jestem otwarta na Wasze sugestie i propozycje :D Wszystkie swoje uwagi, pomysły i zastrzeżenia piszcie:
- w komentarzach, 
- na adres arabang55@gmail.com,
- na arabangową stronę na facebooku - TUTAJ 
- na mojego twittera - twitter.com/Alwis91.
Zapraszam również na forum asianmusic.pl gdzie można podyskutować na temat Arashi i nie tylko :D
Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz