piątek, 18 września 2015

[PLOTKA] Ohno Satoshi spotyka się z dziewczyną


18. 09.2015r.  nasz (czyli mój i Bang!) ulubiony japoński tabloid - FRIDAY - opublikował zdjęcia, na których lider Arashi spotyka się z młodą kobietą. 

Według tego co podaje gazeta, 3 dni temu Ohno widziany był z panią A gdy wchodzili do restauracji yakiniki (przybyli tam osobno). Podobno widziani byli już wcześniej w jakimś spa. Podobno reporter gazety miał pytać Lidera o to jakie łączą ich relacje i i czy planują ślub. Ohno pozostawił to bez komentarza.
Z artykułu dowiadujemy się również, że Pani A. jest młodsza od Ohno o ok. 10 lat, była kiedyś aktorką, ma konto na Twitterze. 
Od tej części zaczynaja się spekulacje fanów, więc nie należy ich barać całkowicie na serio. Po publikacji fanowska maszyna śledcza ruszyła i szybko stwierdzono, że ujawnione przez tabloid informacje pasują do pani Natsume Suzu. Jej konta na portalach społecznościowych zostały niedawno zablokowane, jednak niektórzy twierdzą, że na kilku zdjęciach jakie dodała widać dłonie Ohno -->TUTAJ
Agencja i Ohno  milczą.
.....
Przyznam, że pół nocy zastanawiałam się czy pisać na ten temat przed wydaniem przez agencje jakiegoś oficjalnego komunikatu. Rano, kiedy agencja, zamiast zająć się sprawą Ohno, opublikowała szczegóły na temat nowego albumu Arashi, doszłam do wniosku, że nie ma co się powstrzymywać . W internetach i tak już panuje chaos i szaleństwo.
Nie bez znaczenia jest fakt, iż artykuł został opublikowany przeddzień pierwszego koncertu trasy BLAST in Miyagi. Zamieszanie wywołane tymi spekulacjami na pewno będzie wyczuwalne podczas koncertu, dodatkowo japońskie fanki są nieobliczalne i zdolne do wszystkiego. Boję się, że na paleniu zdjęć Ohno może się nie skończyć i któraś głupia coś sobie zrobi. Właśnie dlaczego myślę, że agencja (która powinna już sobie zdawać sprawę z tego jakie są fanki) powinna jednak się pospieszyć i coś na ten temat powiedzieć. No chyba, że Ohno sam chce to zakomunikować światu podczas koncertu - niezależnie od tego co powie zrobi się ciekawie ;)
Na pewno fanom i agencji łatwiej byłoby wszystko przetrawić gdyby artykuł dotyczył Juna, Sho czy Aiby - po nich zaczyna się już oczekiwać kandydatki na żonę. Lider to zaskoczenie. Niby wszyscy wiemy, że niedługo skończy 35 lat i to najwyższy czas na jakieś poważniejsze zobowiązania, jednak to nadal zaskoczenie. 
Czy Ohno zostanie za to jakoś ukarany? Na tych zdjęciach tak naprawdę nic nie ma(oprócz dłubania w nosie xD), więc teoretycznie nic nie powinni mu zrobić - wywinął się przecież ze "skandalu z udem" - tylko, że to Japonia i nigdy nic nie wiadomo. Podejrzewam, że ewentualne konsekwencje mogą pojawić się w następnym roku - mniej reklam, żadnej dramy. W tym roku już go nie ruszą, bo wszystkie kontrakty są już podpisane i jakoś nie wydaje mi się, że te firmy mają tyle kasy na odszkodowanie za ewentualne zerwanie umowy. Chyba, że uznają, że to Ohno złapał umowę i to agencja będzie musiała wypłacać odszkodowania... 
W chwili obecnej jest tylko jedna rzecz, której jesteśmy bardzo ciekawe z Bang!. Jeśli doniesienia gazety to prawda i Ohno naprawdę się z tą dziewczyną spotyka [ona jest w naszym wieku!! 10 dni młodsza od Bang!], to od kiedy. Nie chcemy by Ohno wyszedł na jakiegoś pedofila. (choć od jakiegoś czasu wydaje mi się, że woli młodsze, może nawet lolitki xD)
Cała sprawa jest rozwojowa. Jeśli tylko pojawią się jakieś oficjalne informacje na ten temat post zostanie zaktualizowany.

AKTUALIZACJA 22.09.2015

Według informacji podanych na japońskim Twitterze 19.09, czyli przed pierwszym koncertem w Miyagi, Ohno spotkał się z dziennikarzami. Lider powiedział, że kobieta ze zdjęć to tylko jego przyjaciółka, nie mieszkają razem i nie łączą go z nią żadne romantyczne relacje. Ponadto zerwał z nią już wszelki kontakt i przeprosił fanów. 
.....
I na tym zakończmy ten wątek. Jeśli wierzycie w jakiegoś Boga, to pomódlcie się do niego za Ohno. 

2 komentarze:

  1. No nie przesadzajmy, 10 lat różnicy między mężczyzną a kobietą to nie jest wcale tak dużo~ ;) Ciekawi mnie jak ta sytuacja się dalej rozwinie.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Skoro Ohno lubi młodsze niech będą legalne xD po co mu wiecej problemów?

      Usuń