poniedziałek, 6 października 2014

Zero-G (preview)

W radiowej audycji Arashi Discovery puszczona została krótka wersja Zero-G - piosenki z nadchodzącego albumu Arashi. Zdradzono również, że choreografię do utworu ułożył Ohno. 
...
Nie wiem dlaczego, ale gdy tylko rozbrzmiało intro pomyślałam, że nadchodzi OhmiyaSK xD Co do reszty nie będę się jeszcze wypowiadać, poczekam na całą piosenkę.
A jak wam się podoba?

7 komentarzy:

 1. Szczerze to mam mieszane uczucia xD A pv będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :) Pojawi się nawet making. Szaleństwo xD

   Usuń
  2. Ciekawe w jakim klimacie będzie PV, bo nie wiem czy mogę liczyć na arasiów w czerni... xD

   Usuń
  3. Arashi w czarni nigdy dość!
   W tym przypadku bym jakoś specjalnie na to nie liczyła, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo. Musimy czekać - to już niedługo!

   Usuń
 2. Nie za bardzo podoba mi się ten fragment. Czekam na całość, jednak cieszy mnie tylko to, że Ohno będzie robił choreografię (znów!). Właściwie, czyżby JE oszczędzało na choreografach bo przy PARADOX wydali zbyt wiele? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agencja zafundowała im wyjazd na Hawaje, więc teraz oszczędzają xD
   A tak na serio, Ohno ma sporą przewagę nad kimś kto pracuje z Arashi jednorazowo. Riida wie najlepiej w jakiej kondycji są członkowie i łatwiej jest mu ułożyć dla nich choreografię. Układy Ohno mają inną specyfikę ruchu - skupiają się na mniej rozłożystych i drobniejszych, ale za to bardziej precyzyjnych gestach i krokach. Dodatkowo fani zawsze pozytywnie reagują na informacje typu "choreografię układał Ohno" czy "piosenkę pomagało pisać Arashi" ;)

   Usuń
 3. Nie podoba mi się zwrotka i most prowadzący do refrenu, ale sam refren przypadł mi do gustu. No może poza końcówką. Innymi słowa: mam mieszane uczucia. Zobaczymy po PV.
  Ja tam lubię choreografię Ohno, więc nie narzekam. ;D
  P.S.
  To co, zaczynamy jutro te wyzwania? Też nie gwarantuję regularności bo studia nie drużba, ale możemy spróbować. XD

  OdpowiedzUsuń