środa, 21 maja 2014

[Arashi 30-dniowe wyzwanie] Dzień 28

Ups, Aiba spaprał eksperyment i zamienił wszystkich w kobiety na tydzień.  Jak każdy z nich spędziłby ten czas?

Żeby było zabawniej zakładam dwie wersje tego zdarzenia(które na dobrą sprawę nie muszą się tak bardzo wykluczać):
1. Kiedy przemiana następuje w tym samym czasie - Arashi zawiesza swoją działalność na tydzień; agencja jest przerażona i by zachować wszystko w tajemnicy wysyła ich gdzieś na odludzie, chłopcy mogą w końcu się wyspać.
2. Kiedy przemiana następuje pojedynczo:


Aiba
Jest bardziej zafascynowany  niż przerażony swoją przemianą. Wykorzystuje ten czas do nowych eksperymentów. Bardzo dokładnie bada swoje nowe ciało, chodzi w miejsca, które wcześniej były dla niego niedostępne np. damska toaleta lub łaźnia publiczna. Organizuje konkurs na najlepszego kochanka wśród Arashów XD
Jun(ko)
Na początku jest w szoku, następnie próbuje nie zabić Aiby i wymusić na nim powrót do właściwej formy. Kiedy okazuje się, że nic się nie da zrobić postanawia wykorzystać ten czas na odpoczynek i przyjemności - prawdopodobnie wyjeżdża za granicę i wydaje dużo pieniędzy.   
Sho(ko)
Jest przestraszony, zdezorientowany i może nawet troszkę agresywny. Próbuje wymusić na Aibie powrót do pierwotnego stanu, kiedy okazuje się to niemożliwe załamuje się jeszcze bardziej. Aiba czuje się winny, wiec postanawia się nim/nią zaopiekować. Daje ubrania, darmowe jedzenie, głaszcze po głowie i zapewnia rozrywkę. Sho zauważa swoją szansę i próbuje uwieść Aibę. Trudno stwierdzić czy mu się udaje. 
Kazu(ko)
Kiedy odkrywa, że jest kobieta zaczyna obmyślać plan (jednocześnie cały czas gra w gry wideo). W końcu zabiera swojego DS'a, kilka ubrań i przenosi się do Ohno. Razem wykorzystują sytuacje i bardzo starają się powiększyć rodzinę XD
Sato(ko)
Odkrywa, że jest kobietą dopiero przy korzystaniu z ubikacji. Przez kilka dni przeżywa artystyczną fascynacje swoim nowym ciałem - maluje akty i autoportrety. Ponadto wypróbowuje swój kobiecy urok by uwodzić innych mężczyzn, ale tylko z Arashami pozwala sobie na więcej. 

4 komentarze:

 1. Masz o Sho zbyt dobre mniemanie... Moim zdaniem jest kryprozboczeńcem, więc by się pewnie podniecił, że ma cycki i się bawił sam ze sobą. A potem pewnie chciałby spróbować lesbijskiego seksu. A potem może spróbował by z facetem. Myślę, że taka sytuacja by mu odpowiadała. xP
  Z resztą się mniej więcej zgadzam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sho i kobiety to trudny temat...
   Nie potrafię sobie wyobrazić Sho podniecającego się cyckami. Jak dla mnie jeśli ktoś w Arashi jest gejem to właśnie on. Jego relacje z kobietami są poprawne, ale dziwne i często niewygodne, często pada ofiarą molestowania - albo ociera się o niego jakaś baba z wielkimi cyckami albo murzynka przypiera go do siebie. On nawet nie ma na swoim koncie przyzwoitego skandalu z kobietą w roli głównej.
   Jest jeszcze kwestia Aiby, ale to temat na oddzielnego posta.

   Usuń
  2. Ja od Sho wiem, że miękkość kobiecego cycka jest taka sama jak miękkość tego jej tłuszczyku pod ramieniem. Nie powiesz mi, że coś takiego wychodzi z ust człowieka niezorientowanego w cyckach (ja tego nie wiedziałam, a mam cycki na co dzień!).
   Poza tym moim zdaniem on i Ohno to są największymi zboczuchami. Po Aibie i Junie się tego spodziewa. Nino... Tylko mocny w gębie i plotkach. xP
   Ale Sho i Ohno... Chicha woda...
   Myślę, że o Sho nic nie wiemy, bo tatuś parlamentarzysta ucisza wszystkie skandale w powijakach. Przynajmniej moim moim zdaniem.
   Sho gejem... Ja sobie tego nie potrafię wyobrazić, ale pożyjemy zobaczymy.

   Usuń
  3. Małe Ohno już zalewają świat XD ciekawe tylko o ilu wie? kkk
   Sho gej to może źle powiedziane bo jego ciągnie tylko do jednego pana.

   Usuń