wtorek, 20 maja 2014

[Arashi 30-dniowe wyzwanie] Dzień 27

Podaj artystę, z którym chciałabyś, by Arasze mieli kolaborację.

Gdyby Arashi starało się o status międzynarodowej gwiazdy pewnie poszukałabym jakiegoś topowego artysty, który mógłby im pomóc w osiągnięciu tego celu. Niestety, agencja zespołu nie mierzy tak wysoko i nie ma potrzeby nikogo szukać. Arashi jest u siebie na tyle popularne, że nie ma sensu tworzyć jakiś dziwnych kolaboracji, które będą tylko pomocą dla tej drugiej strony.
Żeby jednak nadać kolorytu odpowiedzi na to pytanie zrobię ukłon w stronę Bang! i napiszę, że chętnie zobaczyłabym w jednym programie Arashi i k-pop'owy zespół Big Bang.
[Big Bang - zdjęcie mało aktualne, ale kiedy oni ostatnio mieli jakaś wspólną sesje zdjęciową?]

Program, który mam na myśli to oczywiście VS Arashi. 3/5 Bangów jakoś sobie radzi z japońskim, więc z komunikacją może nie byłoby tak źle. Należałoby wówczas bardzo uważać na Pandę Sri, który na widok Arashi albo się zatnie z zachwytu albo spróbuje ich przegadać swoim japońskim. 
Gdyby udało się nakręcić taki odcinek bez wątpienia byłby uroczy. Szkoda jednak, że to takie mało prawdopodobne.... 

5 komentarzy:

 1. W Nazatoki Battle Tore! w odcinku z drużyną filmu Kaibutsu-kun rywalizowała drużyna KARY (w sensie tego zespołu KARA), a jakaś koreańska modelka, będąca fanką Nino była w VIP Roomie Himitsu no Arashi-chan i plus onem w VS Arashi. Nie jest to więc nie możliwe, ale wszystko zależy od rozmiaru tej gwiazdy w Japonii. Big Bang zaś, bez obrazy dla Bang!, ma dość hmmmm... mizerną pozycję. Przynajmniej z tego co ja wiem, a ja bardziej siedzę w Japonii niż Korei. Nie mają oni pozycji wyżej wspomnianej KARY, czy Girls' Generation. Trafiają do japońskiego k-popowego targetu, ale ja nie słyszałam o nich w japońskich mediach tyle co o paniach powyżej. :/
  Ale z pewnośćią było by to ciekawe gdyby się takie VS Arashi zdarzyło.^^

  Ja bym chciała Arashi zobaczyć w piosence/tańcu z kobietami. Cokolwiek: żeby w układzie do jakieś piosenki tańczyli z paniami, teledysk, w którym była by kobieta/kobiety jako wzajemne uczucie lub tylko pociąg seksualny, a już szczyt szczęścia by nagrali coś z jakąś piosenkarką lub girlsbandem.
  I niestety to jest chyba nawet mniej prawdopodobne niż współpraca z Big Bang. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drużyna KARY była w odcinku z drużyną dramy Mikeneko, ale to nieważne (bo one w tym odcinku odzywały się najmniej i był najmniej ważne).
   Bangi dobrze się sprzedają w Japonii, ich ostatnie koncertowe wydawnictwo w tygodniowym rankingu było wyżej niż NEWS'y i ich rocznicowy koncert. Z nimi jest jednak jeden zasadniczy problem: dwóch najpopularniejszych członków nawet nie udaje, że umie mówić po japońsku przez co nie pojawiają się często w programach. Taki peszek.
   To z tymi kobietami to ciekawy pomysł. W tańcu mogliby wyglądać ciekawie, szczególnie, że potrafię sobie coś takiego wyobrazić tylko z Aibą i Junem i może jeszcze z Sho, ale on pewnie to chciałby tak z Aibą. A Ohmiya to Ohmiya ich się nie rozdziela kobietami XD
   Oni raczej nie zdecydują się na coś takiego bo większość japońskich fanek nie wytrzymałaby tego psychicznie, są zbyt przewrażliwione. Szkoda :/

   Usuń
 2. A to przepraszam, że próbowałam w błąd wprowadzać. Na dysku z subami mam tylko ten drużyną 24HTV.
  Chyba nie muszą wszyscy mówić. Jak Girls' Generation były w Music Station to tylko jedna czy dwie gadały w Talk session, a było dobrze. BA! W samym Arashi nie wszyscy się odzywają (patrz Lider).

  Oj, widziałam gif z jakiegoś przedstawienia, w którym Ohno wywija laską w tańcu i to było zajebiste i tchnęło mnie do tego pomysłu.

  To już nie są fanki, to już są jakieś fanatyczki...
  Smutne, bo moim zdaniem każdy w Arashi zasługuje na scenę łóżkową w jakiejś dramie (z wyjątkiem MatsuJuna - on już ich miał wystarczająco ;P)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że u nich odzywa się ten, którego nikt nie chce słuchać, biedaczek.

   Scena łóżkowa dla każdego! kkk brzmi jak hasło wyborcze XD
   Nino już coś tam miał w "Ooku". Aiba mógłby dostać w tym nadchodzącym filmie, a Dziadki hm~ Ohno deklaruje, że w romansach będzie grał dopiero po skończeniu 40 lat, a Sho... Sho i kobiety to trudny temat.

   Usuń
 3. Scena łóżkowa dla każdego Arashi! Głosuj na listę numer 5!

  Robienie dziecka starszej pani nie zaliczam jako sceny łóżkowej, a z szogunką tylko się pocałowali i bum! Ranek.
  A i tak się słabo całowali jak na film. :/
  No była ta plota przy Kazoku Game, że Sho zaliczy mamusię, ale skończyło się tylko na plotach...

  OdpowiedzUsuń