sobota, 26 kwietnia 2014

[Arashi 30-dniowe wyzwanie] Dzień 13

Podaj typy bohaterów, których według ciebie mogliby zagrać poszczególni członkowie Arashi w filmie lub dramie.
Ohno Satoshi - typ bohatera, który jest tak zwyczajny,że aż nudny. Pracowałby w firmie, codziennie wykonywałby te same czynności, żadnych znaków szczególnych, żadnych większych problemów życiowych. Zwykła nudna egzystencja i taki sam bohater - pewnie nikt nie chciałby tego nakręcić, ale co tam.

Sakurai Sho - typ bohatera romantyka, który ma tendencje do szybkiego i nieszczęśliwego zakochiwania się. Bardzo naiwny. Wszyscy (głównie kobiety) go wykorzystują, a on nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie przypominam sobie, by Sho zagrał w czymś typowo romantycznym(jak Jun), a chętnie obejrzałabym z nim coś takiego. 
Aiba Masaki - typ playboy'a. Zmienia partnerów częściej niż bieliznę. Zimny, wyrachowany, pewny siebie, egoistyczny - taki Aiba jakiego jeszcze nigdy nie widziałyśmy. 
Ninomiya Kazunari - typ negatywnego bohatera. Zły od początku do samego końca. Geniusz zła o nieprzeciętnym umyśle. Manipulant. Nigdy nie brudzi sobie rąk. 
Matsumoto Jun - typ bohatera tragicznego, który z samego szczytu stacza się na samo dno. Dużo brzydkich rzeczy, które będą go wyniszczać. Niewielka szansa na szczęśliwe zakończenie. 

PS GUTS! wyciekł już do sieci. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz